Lekcje wokalu, nauka śpiewu Kup lekcję online

img_vocal

Głos ludzki to swego rodzaju instrument muzyczny. Chcesz nauczyć się wydobywać z niego to co najlepsze? Zapisz się na zajęcia wokalu w Akademii Rocka.


PAULINA CZAPLA 

12281620_10205418079708215_1880214513_o

Scena programu „Od przedszkola do Opola” to pierwszy punkt na muzycznej drodze Pauliny, od którego wszystko się zaczęło. Już jako dziecko miała okazję śpiewać u boku wielu gwiazd, m.in Edyty Górniak, Michała Bajora, czy też Jana Pietrzaka. Od najmłodszych lat rozwijała nie tylko swój talent wokalny, ale również miłość do dźwięków fortepianu. W swej rodzinnej miejscowości – Malborku, przez wiele lat współtworzyła wraz ze swoimi przyjaciółmi zespół „Airam”. W 2015 roku ukończyła studia na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, na Akademii Muzycznej w Gdańsku, uzyskując tym samym tytuł Magistra Sztuki.

Uczestniczyła w wielu programach muzyczno-komercyjnych, takich jak X-factor, czy Szansa na Sukces. Jednak największy sukces zapewnił jej udział w programie Must be the Music, w którym doszła do samego finału.

Style, w których odnajduje się najlepiej to pop, soul, jazz czy r&b. Nie boi się jednak nowych wyzwań, a całą swą energię poświęca obecnie na tworzenie autorskich utworów. Najlepiej odnajduje się śpiewając blisko ludzi, tam gdzie dużo się dzieje. Pozwala jej to być sobą i na żywo robić rzeczy niezwykłe. Szczerość przekazu emocjonalnego to najistotniejszy element każdego jej występu.

 

 

ALEKSANDRA RACZYŃSKA 

Aleksandra RaczyńśkaPochodzi z Podkarpacia. W wieku 4 lat zaśpiewała swój pierwszy koncert jako solistka  z Reprezentacyjnym Chórem. W kolejnych latach brała udział w wielu konkursach i festiwalach piosenki w Polsce, m.in. „Od przedszkola do Opola”, „Wygraj Sukces” czy „Ogólnopolski Konkurs Recytatorski”, skąd przywiozła nagrody i wyróżnienia. Ma na koncie kilkunastoletnią przygodę ze skrzypcami oraz tańcem. Ukończyła z wyróżnieniem wokalistykę jazzową i dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wieloletnia chórzystka prestiżowego Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Współpracowała m.in. z Ewą Urygą, Januszem Szromem, Krzysztof Biernackim, Markiem Stawińskim, Anną Serafińską czy Sissy Handler. Obecnie swój czas i energię poświęca na naukę śpiewu oraz pracę nad własnym materiałem muzycznym.

 

 
 

DOROTA THEISEBACH

Dorota

 

Wokalistka, songwriterka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa, studiowała również POPmusic w Codarts School of Art w Rotterdamie. Uczestniczka programów x Factor, Bitwa na głosy i The voice of Poland. Współpracowała z wieloma artystami, m.in. z Edytą Górniak, Zbigniewem Wodeckim, Urszulą Dudziak.

 

Najlepiej odnajduje się r’n’b, soulu, hip-hopie i trapie. Aktualnie działa w kilku projektach muzycznych m.in. Tribute to Justin Timberlake. Bardzo dużą wagę przykłada do poprawnej techniki śpiewu, jednak uważa, że w muzyce najważniejsze są emocje i te właśnie stara się wydobyć ze swoich uczniów.