Regulamin sklepu internetowego www.akademiarocka.com

Sklep internetowy dostępny na stronie: www.akademiarocka.com

  1. Niniejszy regulamin określa zasady składania zamówień lekcji muzycznych w Akademii Muzyki, dostępnych w sklepie internetowym na stronie www.akademiarocka.com.
  2. W celu składania zamówień na lekcje muzyczne niezbędne jest urządzenie z dostępem do Internetu i z możliwością skorzystania z przeglądarki internetowej typu Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari. Niezbędne jest również aktywne konto poczty elektronicznej (e-mail).
  3. Klient uprawniony jest i zobowiązany do korzystania ze sklepu internetowego zgodnie z jego przeznaczeniem.
  4. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz, w którym należy podać imię, nazwisko, telefon, adres e-mail i rodzaj zamawianych zajęć.
  5. Rozliczenie transakcji prowadzone jest za pośrednictwem Serwisu Przelewy24, który jest własnością firmy DialCom24 Sp. z o.o., ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.
  6. Zgodnie z ustawą klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy na zakup lekcji muzycznych przez 14 dni od momentu zawarcia umowy.  Kwota na którą zostały dokonane zakupy będzie zwrócona niezwłocznie klientowi.
  7. Specyfikacja i zasady prowadzenia zajęć dostępnych w sklepie internetowym są zgodne z regulaminem lekcji indywidualnych i regulaminem zajęć grupowych. Regulaminy dostępne są na stronie www.akademiarocka.com.
  8. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 od zgłoszenia. W celu złożenia reklamacji należy wysłać wiadomość na adres: newdrumschool@gmail.com
  9. Polityka prywatności: Dane klienta są przechowywane tylko w celu kontaktu z zamiarem ustalenia terminu wykonania usługi.