Gra na pianinie-keyboardzie Kup lekcję online

piano

Systematyczna nauka i ćwiczenia na pianinie-keyboardzie rozwija sprawność intelektualną, zdolność logicznego myślenia, poprawia także koncentrację ucznia.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia gry na pianinie-keyboardzie. Informacje dotyczące wpływu nauki gry na instrumentach na ogólny rozwój znajdą państwo tutaj.

 

 SYLWIA NOSARZEWSKA – prowadząca – Gdańsk i Gdynia

 

Sylwia NosarzewskaSylwia Nosarzewska – muzyk, absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu im. Kazimierza Wiłkomirskiego w klasie fortepianu. Uczyła się także na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku choreografia i teoria tańca. W pracy artystycznej interesuje się szeroko pojętą muzyką elektroniczna oraz world music. Choreografka, tancerka – istota wrażliwa na sztukę. Współtwórczyni spektaklu Revoco, do którego skomponowała także muzykę, tancerka w wystawianej w Teatrze Szekspirowskim Mystical Opera: Eneos. obecnie uczestniczy w laboratoriach ruchu przy Teatrze Amareya. Ideą przewodnią w jej poszukiwaniach artystycznych jest połączenie ruchu z dźwiękiem. Pasjonuje się teatrem, performatyką oraz szeroko pojętą kulturą wysoką. Wśród ulubionych twórców wymienia m.in. Meredith Monk, Ohada Naharina i Akram Khana.

 Skontaktuj się z nami!

Wybierz dogodną formę kontaktu:

mail: newdrumschool@gmail.com

tel. + 48 504553763