Nauka gry na perkusji Kup lekcję online

drummmer

W Akademii Rocka możesz uczestniczyć w lekcjach gry na perkusji zarówno indywidualnie jak i w grupach. 

ŁUKASZ KUMAŃSKI – prowadzący Gdańsk

Przygodę z bębnami zaczął kilkanaście lat temu. Wprawy scenicznej i studyjnej nabierał w różnych formacjach, głównie obracających się w cięższych stylistycznie odmianach rock/metal, okazyjnie współpracując z ludźmi uprawiającymi mniej pokrewne gatunki muzyczne. Obecnie jest perkusistą zespołów FUZZ oraz Proghma-C z którym po wydaniu płyty „Bar-do Travel” miał przyjemność koncertowania i podglądania kolegów po fachu na dużych festiwalach w Polsce i Europie. Od kilku lat przekazuje swoją wiedzę młodszym adeptom sztuki perkusyjnej. Uwielbia słuchać takich bębniarzy jak: Josh Freese, Thomas Haake, Danny Carey czy John Bonham.

KONRAD CIESIELSKI – prowadzący Gdynia

KonradZnany z gry w zespołach Blindead oraz Octopussy. Przygodę z bębnami zaczął w 2000 roku. Od 2006 roku, kiedy Blindead wydał swoją debiutancką płytę, aktywnie gra rozwijając swoje style muzyczne, jeżdżąc w trasy koncertowe na terenie Polski, a także całej Europy. Wydany w 2010 roku trzeci album grupy Blindead – „Affliction XXIX II MXMVI” został nominowany do Fryderyka !!! W 2013 roku równocześnie wydane zostały dwie płyty Blindead i Octopussy, na których Konrad pokazuje, że w muzyce rockowej można w oryginalny sposób podejść do groove’u. Od kilku Lat Konrad przekazuje swoją wiedzę kolejnym pokoleniom perkusistów !!!

TOMASZ HOFFMAN – prowadzący  Gdańsk i Gdynia

zdjęcie-001Współzałożyciel oraz pomysłodawca instrumentalnego składu Sounds like the end of the world. Rockowy bębniarz z zapędami do fusion. Od kilkunastu lat za bębnami. Czynny perkusista oraz edukator. Największy nacisk kładzie na kreatywność, nieszablonowość, muzykalność oraz tzw. grę „sercem“. Twierdzi, iż każdy może nauczyć się grać na perkusji – wystarczy odpowiednia motywacja oraz upór. Nie ważne co grasz – ważne jak. Ulubieni perkusiści to między innymi: Tony Williams, Elvin Jones, Benny Greb, Jojo Meyer.

Skontaktuj się z nami!

Wybierz dogodną formę kontaktu:

mail: newdrumschool@gmail.com

tel. + 48 504553763