Nauka gry na gitarze elektrycznej Kup lekcję online

guitarist

Gitara elektryczna to instrument, którego historia zaczęła się w latach 30-tych XX wieku. Wtedy zastanawiano się co można zrobić, żeby zwykła gitara akustyczna była głośniejsza.  Z kawałków drutu i różnych magnesów udało się stworzyć pierwszy przetwornik gitarowy… Dzisiaj gitara elektryczna jest tak popularnym instrumentem, że można ją spotkać na wielkich scenach, w małych klubach, a także w zaciszu domowym. W Akademii Rocka nauczysz się grać na gitarze elektrycznej, a także na gitarze akustycznej. Pomogą Ci w tym nasi świetni nauczyciele. Lekcje gitary odbywają się w Gdyni i Gdańsku.

ŁUKASZ ZAWISTOWSKI – prowadzący Gdańsk i Gdynia

1Multiinstrumentalista: gitarzysta i perkusista, kompozytor. Od 10 lat związany z muzyką. Doświadczenie zdobywał koncertując na wielu scenach z zespołami poruszającymi się w różnych gatunkach około rockowych, od klasycznego rocka, przez rock progresywny, po cięższe brzmienia. Wielbiciel jazz-rocka oraz gitarowej wirtuozerii. Interesuje się gramatyką muzyki oraz realizacją nagrań.

PAWEŁ KASPRZEWSKI  – prowadzący Gdańsk i Gdynia

Gitarzysta i kompozytor. Grą na gitarze zajmuje się od 15 lat. Wychowany w klasycznym duchu, ukończył I i II stopień szkoły muzycznej, a równolegle będąc zanurzonym w muzyce rozrywkowej, rozwijał zdolność improwizacji oraz poszerzania gitarowych horyzontów; od klasyki, przez fingerstyle, do jazzu… Laureat konkursów gitarowych, koncertował na festiwalach w całej Polsce; obecnie studiuje gitarę jazzową w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim. Nauczaniem gry na gitarze zajmuje się od przeszło 5 lat. Swoim uczniom stara się rozwinąć zestaw umiejętności pozwalających zmierzyć się z każdym gitarowym wyzwaniem.

 

Skontaktuj się z nami!

Wybierz dogodną formę kontaktu:

mail: newdrumschool@gmail.com

tel. + 48 504553763