Nauka gry na gitarze elektrycznej Kup lekcję online

img_guitar

Gitara elektryczna to instrument, którego historia zaczęła się w latach 30-tych XX wieku. Wtedy zastanawiano się co można zrobić, żeby zwykła gitara akustyczna była głośniejsza.  Z kawałków drutu i różnych magnesów udało się stworzyć pierwszy przetwornik gitarowy… Dzisiaj gitara elektryczna jest tak popularnym instrumentem, że można ją spotkać na wielkich scenach, w małych klubach, a także w zaciszu domowym. W Akademii Rocka nauczysz się grać na gitarze elektrycznej, a także na gitarze akustycznej. Pomogą Ci w tym nasi świetni nauczyciele. Lekcje gitary odbywają się w Gdyni i Gdańsku.

ŁUKASZ ZAWISTOWSKI – prowadzący Gdańsk i Gdynia

1Multiinstrumentalista: gitarzysta i perkusista, kompozytor. Od 10 lat związany z muzyką. Doświadczenie zdobywał koncertując na wielu scenach z zespołami poruszającymi się w różnych gatunkach około rockowych, od klasycznego rocka, przez rock progresywny, po cięższe brzmienia. Wielbiciel jazz-rocka oraz gitarowej wirtuozerii. Interesuje się gramatyką muzyki oraz realizacją nagrań.

MATEUSZ RYBICKI  – prowadzący Gdańsk

Mateusz RybickiPrzygodę z gitarą rozpoczął w roku 1993. Jest jednym z ojców założycieli gdańskiego zespołu rockowego Chassis Współkompozytor, współaranżer i współautor tekstów piosenek zespołu. Wielokrotny uczestnik warsztatów muzycznych, na których miał okazję szlifować swój warsztat gitarowy pod okiem wielu znakomitych muzyków,m.in. Marka Raduli.

ARKADIUSZ BOGAJ – prowadzący Gdańsk i Gdynia

Arek BogajZ gitarą w ręku od 2002r. Miłośnik ciężkiego, rytmicznego grania. Ex-guitarmen trójmiejskiego zespołu Chassis. Od ponad pięciu lat zajmuje się automatyką perkusyjną oraz realizacją nagrań. Ma za sobą niejeden koncert, a już niebawem można będzie go ponownie spotkać na scenie