Nauka gry na gitarze basowej Kup lekcję online

bass

Gitara basowa najczęściej spotykana jest w wersji  czterostrunowej, ale zdarzają się też pięcio i sześciostrunowe gitary. Tylko cztery struny, ale w odpowiednich rękach tworzą niesamowity efekt – jakby było ich dużo więcej :) Chcesz zostać wirtuozem gitary basowej?  Zapraszamy na lekcje do Akademii Rocka.

KRZYSZTOF HNATIUK – prowadzący Gdańsk i Gdynia

Krzysztof Hnatiuk smallKrzysztof Hnatiuk – basista, muzyk sesyjny. Obecnie student I roku Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Jazzu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 12 lat grając pierwsze akordy na gitarze klasycznej.
W swoim dorobku ma występy na festiwalach w praktycznie każdym zakątku Polski, setki koncertów i wiele sesji nagraniowych. Współpracuje na stałe ze studiem CustomTrack.pl, wytwórnią SP Records oraz w charakterze gościa z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Studium Wokalno-Aktorskim działającym przy nim. Wieloletni uczestnik warsztatów w Muzycznej Owczarni pod okiem Wojtka Pilichowskiego i Adriana Maruszczyka

 

 MICHAŁ WOJCIECHOWSKI – prowadzący Gdańsk

Michał WojciechowskiW półświatku muzycznym znany jako Michafio. Nieoficjalnie mówi się, że jest wnukiem Franka Zappy. Przygodę z muzyką zaczął bardzo wcześnie – od gitary akustycznej, do której najpierw wrzucał świecowe kredki. Aktywny studyjnie i koncertowo. Na koncie setki koncertów w całym kraju. Obecnie współpracuje z  trójmiejskim 3FM. Współtworzył zespół Succumb. Chętnie gra rocka, fusion, metal, latino, a także pop. Michafia łatwo rozpoznać po białej Jabbie oraz świetnym brzmieniu dzięki zestawowi Markbass’a.

Skontaktuj się z nami!

Wybierz dogodną formę kontaktu:

mail: newdrumschool@gmail.com

tel. + 48 504553763